Dietetyka

Zdrowa i odpowiednio odżywiona Mama to Zdrowe Dziecko!

Jak jeść dla dwojga a nie za dwoje?

Sposób w jaki odżywia się przyszła Mama ma ogromny wpływ na jej zdrowie, przebieg ciąży i porodu, jak również na zdrowie dziecka w czasie trwania ciąży, po urodzeniu i w ciągu całego jego życia.

Kobieta ciężarna powinna dbać o regularne spożywanie urozmaiconych posiłków. W jej codziennym odżywianiu nie może zabraknąć pełnoziarnistych produktów zbożowych, warzyw i owoców bogatych w witaminy i składniki mineralne, produktów nabiałowych dostarczających wapnia oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinne i rybiego.

Więcej o tym jakie produkty jeść a jakich unikać i które są bezwzględnie przeciwwskazane dla Ciebie i Twojego Dziecka dowiesz się na spotkaniu z Dietetykiem Moniką Frank z Poradni Mój Dietetyk.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skomponować zdrową indywidualnie zbilansowaną dietę zapewniającą dobre samopoczucie Tobie i optymalny rozwój Twojemu Dziecku. Jeśli chcesz kontrolować przyrost masy ciała w czasie trwania ciąży i jednocześnie jeść odżywcze i smaczne posiłki umów się na konsultację dietetyczną.

 

Poradnia Mój Dietetyk

Ul. Sielska 10, Poznań

Monika Frank

tel. 696 884 351

http://poznan.mojdietetyk.pl/

 

Monika Frank

Dietetyk

 

 

Jestem absolwentką Dietetyki oraz Fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jestem dietetykiem z doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentem. Efektem prowadzonej przez mnie terapii żywieniowej jest nie tylko normalizacja masy ciała, ale również poprawa stanu zdrowia, samopoczucia i trwała zmiana nawyków żywieniowych. Zajmuję się również przygotowywaniem diet dla Kobiet planujących poczęcie, ciężarnych oraz matek karmiących. W ramach spotkań doradzam również w zakresie doboru odpowiedniej aktywności fizycznej i planu treningowego. Jestem certyfikowanym instruktorem Nordic Walking. Specjalizuję się w diecie w alergiach i nietolerancjach pokarmowych, zaburzeniach mikroflory jelit, autyzmie, grzybicy przewodu pokarmowego. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Lubię pracę z ludźmi. Kontakt z pacjentem sprawia mi radość, a pozytywne efekty pracy są źródłem satysfakcji!